Last edit

11 mil

Máte něco po čem neoblomě toužíte? Navzdory vašem postavení v životěje něco pro co by jste šli až nakonec světa aby jste to získali? No naštěstí pro vás je způsob. Je způsob jak získat to co chcete a nemusíte jít nakonec světa. Ale musíte jít někam to místo je možná pro některé z dosahu. Není to daleko.Jeto blíž než by jeden věřil ale jsou určité požadavky které někteří splňovat nemusí.

danicek415

Open

Velká Wikipedie :D

Wikipedie

danicek415

Open

Příhody smolaře Pepy

Zachycuje dobrodružství věčného smolaře, který se nezastaví jen před značkou, ale třeba i před otevřeným kanálem.

Mtorus

Open

Zakázaná magie: Dračí bojovník

Na planetě Zemi se píše rok 2300. Země prošla čtyřmi světovými válkami a přišla o veškeré technologie. Nastalo nové období králů a rytířů, jenže se začíná ukazovat, že ve vesmíru nejsme sami. Z vesmíru se totiž dostala na Zemi magie temna, která si začíná podmaňovat svět.

Mtorus

Open

Když slyšíte otevírání dveří...

Kluk jménem James bydlel sám ve staré vile. Byl hodně bojácný a většinu noci strávil u počítače a rozsvíceným světlem po celém baráku. Ale jednou se rozhodl udělat změnu!

danicek415

Open

Minecraft Friends

Tato kniha je příběh minecraftového dobrodružství tří kamarádů Erika, Steva a Jerryho. Prožívají spolu těžké začátky, nouzi o jídlo, materiály na domov, boje s příšerami ale také krásné chvíle s novými věcmi, které dosud v realitě neviděli.

kennadoll123

Open