Welcome to website of server MtorusCraft network. Here you can find information, news of server and info of under-servers.

News

Předělání serveru

21.04.2017 18:10 - Dnes a v příštích dnech na serveru proběhne očista (vše se bude předělávat, mazat mapy, servery, dělat nové) z pár interních důvodů. Přihlášení zůstane i nadále stejné a registrace také. Prosíme všechny aby prosím minimálně tři dny na server nelezli.

View news Not

Parkour

05.12.2016 17:29 - Jak jsme řekli: od otevření přibude každý týden něco nového. Nyní přibyla minihra parkour. Je to vlastně obyčejný parkour s tím, že jsou zde modifikované bloky, díky kterým můžete třeba skákat 30 bloků nebo vyvinout ohromnou rychlost. Za každé dokončení parkouru dostanete 1 diamant. Automat na změnu diamantů na herní peníze již připravujeme.

View news Bonus server

Oživení starého MServeru

30.11.2016 14:02 - Nyní byl oživen MServer, který zanikl dne 1.8.2015. Nyní je obnovený jako server MServer-2, který můžete najít na Lobby v sekci MServer. Dále byl ale zrušen server MtorusCraft: Pocket Edition. Poslední dobou zde hrálo velmi málo hráčů a neustále měl menší technické potíže hlavně ze strany adminů.

View news MServer